Textile N95 Partikül Maskesi Yüksek Verimli Eriyik Üflemeli Web Malzemesi

Menşe yeri Changzhou, Jiangsu
Marka adı Good Job
Min sipariş miktarı Pazarlık
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Karton
Teslim süresi Miktar üzerinde bağlıdır
Ödeme koşulları L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini Yılda 10 milyon parça
Ürün ayrıntıları
Adı N95 Partikül Maskesi Standart N95
Özelliği Dayanıklı Paket 20 adet / kutu, 400 adet / karton
Kutu boyutu 13.5x13.5x15cm Uygulama Dokuma
Vurgulamak

aktif karbon toz maskesi

,

toz filtrasyon maskesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Açıklama

Virüse karşı daha iyi koruma sağlayan N95 maskesi, tüm dünyada giderek daha azdır. Üç katman, her katman yumuşak Polipropilen (PP) iç katmandan yapılmıştır, fiber damlalarını azaltır ve kullanım rahatlığını artırır.

Coronavirüs'ten Nasıl Güvenli Kalınır

Zaten Çin'de bulunuyorsanız ve trene binmeniz gerekiyorsa, sizi yeni conoravirüse karşı korumak için ne gibi önlemler alınabilir?

Trende veya tren istasyonundayken, düzgün bir maske takmak enfeksiyon riskini azaltabilir. N95 maskesi olarak da bilinen özel bir maske, yeni koronavirüse karşı daha etkili koruma sağlar. Bir N95 maskesi mevcut değilse, düzenli bir cerrahi yüz maskesi de kabul edilebilir.

Özellikle tuvalete gittikten veya bir asansör rayı veya düğmelerine dokunduktan sonra ellerinizi en az 20 saniye sabun / el dezenfektanı ve suyla sık sık yıkayın.

Ellerinizi yıkamadan önce gözlerinize, burnunuza ve ağzınıza dokunmaktan kaçının. Bunun nedeni, yeni koronavirüsün virüsle kontamine yüzeylere dokunduktan sonra size ellerinizden transfer olabilmesidir.


özellik

1. üç katmanları, her katman yapılır yumuşak polipropilen (pp) iç tabaka, azaltmak lif damla ve artırmak konfor.

2. Filtre tabakası, toz ve yağsız partiküllere karşı dirençli, yüksek verimli eriyik üflemeli ağdan yapılmıştır.

3. rahat giymek için lateks içermeyen kafa kayışları Serin.

4. Yüksek verimli aktif karbon kumaş rahatsız edici organik asit buharlarını emer.

Uygulama

Tekstil, madencilik, inşaat, elektronik, gıda işleme, çimento, parçalanma, tarım, çiftlik bahçesi, cam, temizlik, vb atölyelere uygundur.

Hakkımızda

Changzhou İyi İş İth. Ve Uzm. Co, Ltd Taihu Gölü'nün kuzeyinde, batıdan Şanghay'a ve güneyden Nanjing'e yer almaktadır. Biz profesyonel emek koruma malzemeleri üreticisi. Yıllarca süren gelişim sayesinde, şirket koruyucu eldivenler haline geldi; koruyucu maskeler; iş güvenliği ayakkabıları; statik koruma; kaymaz ayakkabı kılıfları; tek kullanımlık tıbbi koruma ve diğer çoklu ürün üreticileri ve satıcıları. Özellikle, koruyucu eldivenlerin yıllık üretimi yaklaşık 10 milyon adettir. Spor eldivenleri bir başka önemli seridir ve iyi rekabetçiliğe ve yüksek performansa sahiptir. Diğer şeylerin yanı sıra, tek kullanımlık koruma ürünleri, tarım makineleri, tarım koruma ürünleri de sağlıyoruz. İyi bir üne sahip bazı iyi ortaklarımız var. Biz ısrar "önce kalite, müşteri ilk, kazan-kazan işbirliği", ve ürünlerimiz Avrupa ihraç, Amerika, japonya, güney Kore, ve Güneydoğu Asya, fazla 20 ülke ve bölgelerde. Birçok ürün dış pazarlarda iyilik kazanmıştır. Sürdürülebilir kalkınma ve yeniliklerle şirket daha büyük bir pazarı kovalayacaktır. Şirket iyi donanımlı, teknolojide güçlü, yönetimde standartlaştırılmış ve birinci sınıf yerli işleme ekipmanlarına sahiptir. Şirket, ilk sıradaki markaları oluşturmak için güçlü gücü ve bilimsel araştırma düzeyini tam olarak kullanarak zamana ayak uyduruyor. Sloganımız: "Yaşam için yüksek kalite, kalkınma için iyi bir itibar". Ortak gelişimimiz için lütfen zamanında bizimle iletişime geçin-birlikte parlak oluşturmamıza izin verin!

SSS


S1. Üzerine kendi logomu koyabilir miyim?
Emin, müşterilerin logo / paket özelleştirilebilir.

S2. Kalitesi hakkında nasıl?
Biz ürünleri incelemek için profesyonel QC ekibimiz var ve nihai teslim etmeden önce iyi ürün durumunu sağlamak için birkaç işletmeye alma çalışacaktır.


Q3. 1 adet ilk ve küçük sipariş örnek alabilir miyiz?
Tabii, destek örnek sipariş ve küçük sipariş, özellikle yeni müşteriler için belirli koşul altında.

S4. Ödeme yöntemi nedir?
Örnek sipariş için, 100% tarafından ödeme lütfen L / C, T / T, Western Union sipariş onaylandıktan sonra.
Kitle sipariş için, T / T% 50% mevduat sipariş onayladıktan sonra, sevkiyat öncesi T / T dengesi.

Q5. Bir örnek yapmak ne kadar sürer?
7 ~ 30 gün hangi numunelerin karmaşıklığına bağlıdır.